رویدادها
رویدادها
15 آذر روز حسابدار گرامی باد

حسابورز -  - راهکار یکتای فناورانه در راستای تحول حسابداری مدیریت

خانواده حسابورز در سال 1385 با هدف ارائه راهکارهای یکتای فناورانه و ارائه خدمات در زمینه جمع آوری، نگهداری و تحلیل داده ها شکل گرفت. نرم افزار حسابورز با شعار "دستیار صادق مدیران"، نرم افزاری ویژه و تخصصی برای مدیریت هوشمندانه بانکها و موسسات هلدینگ است.  یکی از مزیت‌های اصلی حسابورز انطباق کامل با سایر نرم افزارهای موجود در هلدینگ ها و ارائه خدمات متنوع پشتیبانی است. ما موفقیت‌مان را در گرو رضایت، موفقیت و پیشرفت مشتریان خود می‌بینیم و استقرار کامل حسابورز در سازمان های بزرگ به ما این اطمینان را می‌بخشد که در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته‌ایم.

http://hesabvarz.ir

روابط عمومی 1399/09/15

Team Member Picture

روز ملی بیمه گرامی باد

یک دهه حضور مستمر در صنعت بیمه، با گذشت زمان، شاهد و همگام رونق صنعت بیمه در اقتصاد کشور بودیم؛ صنعتی که در جهت پوشش انواع ریسک‌های کسب و کار و سلامت مردم، روند رو به رشدی را طی کرده است. مجموعه سامان اندیشان پیشرو در تلاش است تا با ارائه راهکارهای یکتای فناورانه در راستای تحول هسته صنعت بیمه، موجب موفقیت در عصر دیجیتال و توسعه فرآیند دیجیتالی شدن صنعت بیمه گردد

سیب - سیستم یکپارچه بیمه گری هدیه ویژه ما برای روز بیمه 

 

روابط عمومی 1399/09/13

Team Member Picture

گرامیداشت روز کارمند

همکاران ارجمند

تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا است. درود بر همت بلند‌تان، بدینوسیله ضمن تبریک روز کارمند از زحمات و تلاش های بی دریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسألت می‌نمایم.

روابط عمومی 1399/06/11

Team Member Picture

دورکاری در شرایط کرونایی

با گسترش ویروس کرونا در سطح ایران و جهان و افزایش تهدید آن برای سلامتی افراد، دنیای کسب وکار در چند ماه  اخیر دچار تغییرات زیادی شده است. این بیماری ترس گسترده ای رادر بین مردم ایجاد کرده و مشکلات عدیده ای برای اکثر کسب و کارها پدید آورده و منجر به تعطیلی یا کاهش جدی فعالیت خیلی از مشاغل شده است. برخی از کارفرماها به صورت داوطلبانه برای کاهش انتشار ویروس و کنترل بیماری و همچنین ادامه فعالیت های سازمانشان تصمیم به دورکاری گرفته اند.

روابط عمومی 1399/08/26

Team Member Picture

فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین

السلام علیک یا أباعبدالله وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعا سلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهارولاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی أولاد الحسین وعلی أصحاب الحسین
بدینوسیله فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و علمدار رشیدش حضرت ابالفضل العباس (ع) و یاران با وفایش را به حضرت ولی عصر (عج) و شیعیان آن حضرت تسلیت عرض می نمایم .

روابط عمومی 1399/06/11

Team Member Picture

شروع هر کار با نام تو آغاز می شود؛ چه سخت و چه آسان با یاد تو ممکن می شود.

امروز "سامان اندیشان پیشرو" بار دیگر ثابت کرد، درهر شرایطی می توان متفاوت بود و محدودیت ها میتواند شروع فصل جدیدی در زندگیمان باشد. با حضور در شرایط سخت روزهای پاییزی، که علیرغم سالهای گذشته امسال با چاشنی غم و ترس از کرونا وارد زندگی همه مردم دنیا شد، برآن شدیم تا جهت حفظ سلامت همکاران محترم، شروع فعالیت خود را با رویکرد Tele Working "دورکاری" آغاز نماییم و به یاری خدا توانستیم با در اختیار داشتن تیمی منسجم و پویا، به همراه مدیریت قوی و آگاه در کوتاهترین زمان ممکن شرایط را جهت شروع فعالیت های خود تا حد مطلوبی محیا نماییم.

به امید روزهای بهتر ....

روابط عمومی 1399/07/20

Team Member Picture