Parallax Background

درباره ما

64+

سامانه های طراحی شده

92%

درصد رضایت مندی

1385

سال تاسیس

28

مشتریان

Saman
Andishan
Pishro

شرکت خدمات انفورماتیک سامان اندیشان پیشرو با داشتن تیمی متخصص با بیش از یک دهه تجربه در زمینه مقابله با چالش‌های مدیریتی و راه‌کارهای به روز و نوین، موفق به کسب توانمندی و ایجاد زیرساخت دانش‌بنیان جهت ارائه‌ی خدمات تخصصی‌شده است.

نخستین بار در سال 1389 خورشیدی، شرکت با راه اندازی یک نرم افزار مالی به همکاری با بیمه مرکزی در ایران اقدام نمود. با گذشت زمان، شاهد و همگام رونق صنعت بیمه در اقتصاد کشور بودیم؛ صنعتی که در جهت پوشش انواع ریسک‌های کسب و کار و سلامت مردم، روند رو به رشدی را طی کرده است و اکنون با یاری خداوند متعال، سامانه سنهاب که با تلاش های این شرکت و همت مدیران در بیمه مرکزی راه اندازی گردیده است به عنوان یک سامانه موفق در دولت الکترونیک می باشد.

مجموعه سامان اندیشان پیشرو با توجه به تحول و رشد روزافزون بازارهای جهانی، هم راستای توسعه دیجیتالی سازمان‌ها برای ایجاد مزیت رقابتی و بهبود مستمر آن‌ها راه‌کارهای نوین خود را عرضه می‌دارد. این مجموعه با استفاده از بهترین تجارب دنیا (Best Practice) و بهره گیری از تیم متخصص ایرانی آموزش دیده، بسته‌ی کامل خدمات و راه‌کارهای مورد نیاز شما متناسب با فضای کسب‌وکار و ساختار سازمان‌های ایرانی را ارائه می‌دهد که منجر به افزایش کیفیت کار، کاهش زمان پاسخ گویی و کاهش 50 تا 70 درصدی هزینه ها خواهد شد.

تعهد به رضایت مشتری از مهم ترین مشخصه های متخصصین شرکت سامان اندیشان پیشرو می باشد. سامان اندیشان پیشرو شما را برای برنامه ریزی و پاسخ سریع به رویدادهای بازار با ارائه راه‌حل‌های تخصصی و فرآیندی کسب و کار ویژه صنعت شما، توانمند می‌سازد. آموزش و پشتیبانی حرفه‌ای، خاطر شما را در جهت دریافت به موقع خدمات، آسوده و شما را در تمامی شرایط یاری می کند.

این مجموعه در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت استانداردهای جهانی ، طیف وسیعی از نیازهای حال و آتی مشتریان خود را پوشش داده و به تعهداتی که نسبت به مشتریان خود دارد جامه عمل بپوشاند. در این مسیر حفظ امنیت اطلاعات مشتریان و سیاست محرمانگی از اصول اساسی است که ما نسبت به آن متعهد می باشیم.

ماموریت

ماموریت سامان اندیشان پیشرو توانمندسازی صنعت بیمه به وسیله ارائه راه‌حل‌هایی برای هدایت کل چرخه عمر بیمه به سمت موفقیت و افزایش بهره وری به وسیله پیاده سازی راهکارهای روز دنیا همراه با آموزش و انتقال دانش و با تکیه براصل بومی سازی و پرورش استعداد های جوانان کشور است.

چشم انداز

در نظر داریم از طریق ارائه راهکارهای یکتای فناورانه در راستای تحول صنعت بیمه با تخصص یکپارچه‌سازی و بازگشت سریع‌تر سرمایه، بازار کار خود را گسترش جهانی دهیم.