وبلاگ
Team Member Picture
یک نرم افزار حسابداری مدیریت مبتنی بر وب است که با قابلیت تجزیه و تحلیل صورت های مالی، ابزاری قابل اعتماد برای یافتن ارزش ذاتی یک سازمان می باشد. این سیستم با عملکردی یکپارچه با ایجاد زمینه‌ی لازم برای شناسایی مشكلات پیش روی سازمان‌ها می تواند راهگشای بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها و آینده‌نگری‌ها باشد.
Team Member Picture
انتخاب یک زبان برنامه نویسی برای یادگیری چندان کار ساده ای نیست. هر یک از این زبان ها مزایای خاص خود را دارند و در نتیجه انتخاب گزینه ایده آل باید بر اساس اولویت های شما صورت بگیرد.
Team Member Picture
در یک سازمان افراد مختلفی در نقش ها و پست های گوناگونی مشغول به فعالیت می باشند که برای نمایش جایگاه شغلی هر فرد از نمودار سازمانی استفاده می شود که برای رسم این نمودار نیاز به اطلاع از معماری سازمان (Enterprise architecture) است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص معماری سازمان با ما همرا باشید
Team Member Picture
Automatic work flow designer یا نرم افزار گردش کار اتوماتیک نرم افزاری است که به سازمان ها و شرکت ها در انجام بهینه امور محول شده و پیگیری و اطلاع از وضعیت و مراحل روند کار کمک می کند بطوری که هر فرد می داند چه کاری را در چه زمانی چگونه و چطور باید انجام دهد . با ما همراه باشید
Team Member Picture
امروزه کمتر کسی در جامعه دیده می شود که از مفهوم بیمه بی اطلاع باشد اما اگر بخواهیم تعریف صحیح و کلاسیکی از بیمه داشته باشیم میتوان گفت: بیمه قرارداد یا تعهدی است که طبق آن یک یا چند شرکت بیمه به صورت جمعی موطف می شوند در مقابل هزینه ای که از افراد یا شرکت ها دریافت می کند، زيان وارد شده به بيمه گذار را در زمان وقوع اتفاق یا رويدادی ناخواسته جبران کند.
Team Member Picture
مدیریت چالاک یکی از مهمترین عوامل و عناصر موفقیت سازمان های هماهنگ و منظم می باشد چرا که این راهکار به دنبال مدیریت سریع تغییرات پروژه از طریق انطباق ، انعطاف پذیری و ارتباط رو در رو می باشد به عبارت دیگر می توان گفت، چابکسازی یک چارچوب مفهومی است که پیش بینی تعاملات در سراسر چرخهٔ توسعه را بهبود می بخشد.
Team Member Picture
امروزه کلمه نئو در صنعت بانکداری،بیمه ای و سایر صنایع بیشتر به دیجیتالی کردن و پیشرفت تکنولوژی اشاره دارد و فصل جدیدی از فعالیت ها و رویکردها و خدمات و محصولات را به کاربران و مدیران نمایش می دهد، با توجه به توضیحات ذکر شده در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص نئو بیمه ارائه می گردد.
Team Member Picture
رایانش ابری یا کلود کامپیتینگ(Cloud Computing) یکی از مفاهیمی است که در روز ممکن است به دفعات زیادی توسط برخی از دوستانتان شنیده باشید و توجه شما را به خود جلب کرده باشد و این سوال را در ذهن شما ایجاد کرده باشد که رایانش ابری چیست و چگونه می توان از آن برای کسب و کار اینترنتی خود استفاده کرد؟
Team Member Picture
در سال ۲۰۱۰ شرکت هایی تحت نام اینشورتک (InsurTech ) وارد این حوزه شده اند که با ارائه خدمات خلاقانه و مبتنی بر فناوری به بیمه گرها و مشتریان، صنعت بیمه را متحول کرده اند. اینشوتک در چند سال گذشته به تکامل صنعت بیمه بسیار کمک کرده است و طبق آخرین گزارش ها و آمارها ، اندازه بازار جهانی InsurTech در چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است.
Team Member Picture
در عصر حاضر بارشد و پیشرفت تکنولوژی در همه صنایع شاهد تولد کلمات و اصطلاحات جدیدی می باشیمبه طوری که امروزه در اکثر کسب و کارها بازاریابان با واژه Omni channel بسیار سر و کار دارند ولی گاها پیش می آید که مفهوم دقیق این اصلاح را بطور کامل نمی دانند. هدف این مقاله شناخت بیشتر مفهوم Omni channel و ویزگی های آن است
Team Member Picture
پیشرفت لحظه‌ای علم و تکنولوژی باعث ایجاد صدها فرصت بهبود انجام فعالیت صنایع و کسب و کارهای کوچک و بزرگ شده است و کسب تجربه‌ای جذاب برای کاربران خود به همراه داشته به طوری که صنعت بیمه از این قاعده جدا نشده و مهمترین گام را با استفاده از امکان بیمه باز جهت ارائه سرویس ها و خدمات بیمه ای آنلاین برداشته است.
Team Member Picture
اصطلاح Core Insurance به مجموعه ای از سیستم های نرم افزاری گفته می ­شود که بتواند تمامی عملیات مربوط به بیمه را پوشش داده و مدیریت نماید. سامانه یکپارچه (Core Insurance) یک سیستم بیمه ­گری است که پردازش تمامی فرآیندهای اصلی بیمه­ ای را با استفاده از فناوری اطلاعات مدیریت می­ نماید.