رویدادها
رویدادها
آغاز همکاری با بانک اقتصاد نوین

"شروع همکاری جدید یعنی رسیدن به موفقیت‌های بیشتر و گام برداشتن به سوی اهداف ترسیمی"

آغاز همکاری با اولین بانک خصوصی کشور را به فال نیک گرفته‌ایم و همکاری در کنار تیم متخصص فناوری اطلاعات بانک اقتصاد نوین را مفتخریم .

امید است تداوم همکاری با مجموعه مالی اقتصاد نوین با عنایت خداوند قادر سبحان، گامی در راستای حل مشکلات بخش خصوصی برداشته شود. 

روابط عمومی 1400/04/06

Team Member Picture

اخذ پروانه تولید از وزارت صنعت، معدن و تجارت

به دنبال بازدید کارشناسان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت از محل مجموعه سامان اندیشان پیشرو و  گزارش ایشان مبنی بر فراهم بودن امکانات سخت افزاری، نرم افزاری و انجام فرآیندهای تولید، مجموعه خدمات انفورماتیک سامان اندیشان پیشرو موفق به کسب پروانه بهره برداری نرم افزار حسابورز و سنهاب (ERP) از این وزارتخانه شد.

این در حالی است که با آغاز به کار دولت یازدهم و عنایت ویژه به صنعت نرم افزار که از صنایع سبز و پیشرفته محسوب می گردد، اعطای این پروانه براساس معیارهای جدید و خدمات پس از فروش صورت می گیرد.

روابط عمومی 1400/07/24

Team Member Picture

کسب رتبه نخست سنهاب در دولت الکترونیک برای چندمین سال متوالی

شروع همکاری مان خیلی ساده بود، اکنون بعد از یک دهه کنار هم بودن، کسب مقام نخست سنهاب در دولت الکترونیک برای چندمین سال متوالی، نتیجه به ثمر رسیدن تلاش های بی وقفه مجموعه خدمات انفورماتیک سامان اندیشان پیشرو در کنار فاوای بیمه مرکزی می باشد. 

روابط عمومی 1399/12/20

Team Member Picture

پیام مدیر عامل برای شروع سال کاری 1400 - قرن آتی «قرن نور و روشنایی» است که در ما امید به آینده ایجاد می‌کند.

پایان قرن 14 سال‌های عجیبی است. با گسترش همه‌گیری و درگیر شدن دنیا با ویروس کرونا، تقریبا تمام جنبه‌های زندگی بشریت تحت تاثیر قرار گرفت. در این دوران، هر کدام از ما با روشی سعی کردیم با تلخی‌های اطرافمان کنار بیاییم. همه به دنبال راهی بودیم و هستیم که در ما امید به آینده ایجاد کند.

 قرن آینده شروع صد سال پرپیچیدگی است، صد سال آتی نیز همانند صد سال طی شده، سال‌های تحول و تحمل خواهد بود اما می‌توان قرن آتی را «قرن نور و روشنایی» دانست.

تحولات فن‌آوری و تکنولوژیک در سطح جهانی هر روز و هر سال سرنوشت بشر را متأثر از خود می‌سازند. همانطور که سینما، تلویزیون، رادیو و اینترنت، انقلاب‌های تکنولوژیکی عظیمی بودند که سرنوشت انسان را در 100 سال گذشته زیر و رو کردند، تحولات ناشی از هوش مصنوعی و نانوتکنولوژی و ظهور جامعه الکترونیک و دیجیتال هم که از هم اکنون نشانه‌های آن آشکار شده است سرنوشت جهانی بشر را کماکان تحت تأثیر خود قرار خواهد داد، جامعه و مردم عزیز کشورم چه بخواهند و چه نخواهند متأثر از این تحولات خواهند بود، گذشته از آنها ظهور ابرشرکت‌های مالی، بانکی و بیمه‌ای و ظهور اشکال تازه پول ازجمله بیت‌کوین و ارزهای دیجیتالی می‌تواند انقلاب اقتصادی عظیمی را بر جهان به وجود آورد. امید است با تکیه به دانش و فناوری و تجارب کسب شده در گامی موثر و هرچند کوچک در رشد و تعالی کشور در قرن " نور و روشنایی " برداشته و امید به آینده را در نسل جدید چند برابر نماییم.

مدیرعامل-  محمد غفاری 

روابط عمومی 1400/01/14

Team Member Picture

کسب رتبه 2 شورای عالی انفورماتیک

 کسب رتبه 2 شورای عالی انفورماتیک توسط شرکت سامان اندیشان پیشرو در زمینه تولید نرم افزار 

روابط عمومی 1400/02/02

Team Member Picture

دورکاری در شرایط کرونایی

با گسترش ویروس کرونا در سطح ایران و جهان و افزایش تهدید آن برای سلامتی افراد، دنیای کسب وکار در چند ماه  اخیر دچار تغییرات زیادی شده است. این بیماری ترس گسترده ای رادر بین مردم ایجاد کرده و مشکلات عدیده ای برای اکثر کسب و کارها پدید آورده و منجر به تعطیلی یا کاهش جدی فعالیت خیلی از مشاغل شده است. برخی از کارفرماها به صورت داوطلبانه برای کاهش انتشار ویروس و کنترل بیماری و همچنین ادامه فعالیت های سازمانشان تصمیم به دورکاری گرفته اند.

روابط عمومی 1399/08/26

Team Member Picture

روز ملی بیمه گرامی باد

یک دهه حضور مستمر در صنعت بیمه، با گذشت زمان، شاهد و همگام رونق صنعت بیمه در اقتصاد کشور بودیم؛ صنعتی که در جهت پوشش انواع ریسک‌های کسب و کار و سلامت مردم، روند رو به رشدی را طی کرده است. مجموعه سامان اندیشان پیشرو در تلاش است تا با ارائه راهکارهای یکتای فناورانه در راستای تحول هسته صنعت بیمه، موجب موفقیت در عصر دیجیتال و توسعه فرآیند دیجیتالی شدن صنعت بیمه گردد

سیب - سیستم یکپارچه بیمه گری هدیه ویژه ما برای روز بیمه 

 

روابط عمومی 1399/09/13

Team Member Picture

15 آذر روز حسابدار گرامی باد

حسابورز -  - راهکار یکتای فناورانه در راستای تحول حسابداری مدیریت

خانواده حسابورز در سال 1385 با هدف ارائه راهکارهای یکتای فناورانه و ارائه خدمات در زمینه جمع آوری، نگهداری و تحلیل داده ها شکل گرفت. نرم افزار حسابورز با شعار "دستیار صادق مدیران"، نرم افزاری ویژه و تخصصی برای مدیریت هوشمندانه بانکها و موسسات هلدینگ است.  یکی از مزیت‌های اصلی حسابورز انطباق کامل با سایر نرم افزارهای موجود در هلدینگ ها و ارائه خدمات متنوع پشتیبانی است. ما موفقیت‌مان را در گرو رضایت، موفقیت و پیشرفت مشتریان خود می‌بینیم و استقرار کامل حسابورز در سازمان های بزرگ به ما این اطمینان را می‌بخشد که در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته‌ایم.

http://hesabvarz.ir

روابط عمومی 1399/09/15

Team Member Picture

فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین

السلام علیک یا أباعبدالله وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعا سلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهارولاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی أولاد الحسین وعلی أصحاب الحسین
بدینوسیله فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و علمدار رشیدش حضرت ابالفضل العباس (ع) و یاران با وفایش را به حضرت ولی عصر (عج) و شیعیان آن حضرت تسلیت عرض می نمایم .

روابط عمومی 1399/06/11

Team Member Picture

شروع هر کار با نام تو آغاز می شود؛ چه سخت و چه آسان با یاد تو ممکن می شود.

امروز "سامان اندیشان پیشرو" بار دیگر ثابت کرد، درهر شرایطی می توان متفاوت بود و محدودیت ها میتواند شروع فصل جدیدی در زندگیمان باشد. با حضور در شرایط سخت روزهای پاییزی، که علیرغم سالهای گذشته امسال با چاشنی غم و ترس از کرونا وارد زندگی همه مردم دنیا شد، برآن شدیم تا جهت حفظ سلامت همکاران محترم، شروع فعالیت خود را با رویکرد Tele Working "دورکاری" آغاز نماییم و به یاری خدا توانستیم با در اختیار داشتن تیمی منسجم و پویا، به همراه مدیریت قوی و آگاه در کوتاهترین زمان ممکن شرایط را جهت شروع فعالیت های خود تا حد مطلوبی محیا نماییم.

به امید روزهای بهتر ....

روابط عمومی 1399/07/20

Team Member Picture